0
Nasze Produkty

Valif 20mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Substancja czynna Vardenafil 20mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 12 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 10 160 zł 16 zł 17 zł
2 20 300 zł 15 zł GRATIS
3 30 420 zł 14 zł GRATIS
4 40 520 zł 13 zł GRATIS
5 50 600 zł 12 zł GRATIS
10 100 1100 zł 11 zł GRATIS
20 200 2000 zł 10 zł GRATIS
Problemem, który dotyka coraz większą grupę mężczyzn jest zaburzenie erekcji. To schorzenie występujące często z wielu powodów, takich jak niewłaściwa dieta, nadmiar stresu, ale również z przyczyn chorobowych. Niekoniecznie choroba może dotykać bezpośrednio układu płciowego, ale często zaburzenia układu moczowego, nerek, wątroby czy nawet żołądka powodują, że nasze życie seksualne się niszczy, a my nie jesteśmy w stanie uzyskać wzwodu bez względu na rodzaj stymulacji seksualnej. To niestety wstydliwy problem i wielu mężczyzn w obawie przed surową oceną często jeszcze niedojrzałego otoczenia ukrywa takie zaburzenia i nikomu o nich nie chce mówić. To postępowanie wynikające z często uzasadnionego strachu przed fatalną oceną i nie ma się czemu dziwić, że tak się dzieje. Podstawą jest jednak poinformowanie o naszym problemie najbliższej nam osoby – naszej partnerki, oraz rozpoczęcie leczenia. To nie jest skomplikowane, bowiem dziś posiadamy już wiele specyfików będących w stanie przywrócić nam niemal natychmiast sprawność seksualną, oraz wiele metod diagnostycznych pozwalających na namierzenie faktycznego winowajcy naszych problemów.

Aktualnie wśród dostępnych substancji na zaburzenia erekcji znajdziemy praktycznie tylko trzy, których działanie jest sprawdzone, przetestowane i na pewno dobre. To sildenafil, tadalafil, oraz wardenafil. To właśnie ta ostatnia substancja została zawarta w tabletkach Valif 20mg. Wadenafil zasługuje na spore wyróżnienie spośród wymienionych substancji na zaburzenia erekcji z wielu powodów. Po pierwsze to środek działający aż od 8 do 12 godzin co jest czasem znacznie dłuższym od viagry opartej na sildenafilu. Dodatkowo substancja ta posiada jeszcze jedną cenną z wielu przyczyn właściwość. Może być zażywana również przez osoby w nieco gorszym stanie zdrowotnym. Nie ma tu znaczenia nasza cukrzyca, a w większości przypadków również nadciśnienie. To choroby wykluczające nas bezpośrednio z leczenia innymi środkami tego rodzaju, jednak Valif 20mg pozwala tym osobom na zażywanie tabletek i korzystanie z życia seksualnego jak dawniej. to dobry wybór również pod względem cenowym, ponieważ tabletki te są znacznie tańszym zamiennikiem wielu popularnych leków na zaburzenia erekcji. Stosowanie ich jest jednak tak samo skuteczne, ponieważ zawarta w nich substancja jest dokładnie identyczna, oraz w takiej samej dawce. Środki te najczęściej różnią się jedynie substancjami wypełniającymi, oraz barwnikami tworzącymi tabletkę. Stąd właśnie tak wielkie zainteresowanie tego typu substancjami jak wardenafil. To doskonały sposób na pozbycie się na pewien okres czasu problemów z potencją i doskonałe życie seksualne w tym czasie. Tabletka pozwala nie tylko na jednokrotne odbycie stosunku seksualnego, ale będziemy mogli cieszyć się z seksu tak często jak tego potrzebujemy. Z tak pozytywnej zmiany zapewne również ucieszy się nasza partnerka, a nasze życie dzięki odmianie w sferze seksualnej błyskawicznie wróci do odpowiedniego poziomu pewności siebie. Wardenafil zawarty w pastylkach Valif 20mg to z jednej strony środek delikatny, ale z drugiej działający w sposób błyskawiczny i niezwykle skuteczny. Już kilkanaście do kilkudziesięciu minut po jego zażyciu nasze ciało zacznie poprawnie znów reagować na bodźce seksualne, a my będziemy mogli cieszyć się seksem jak dawniej.

Z wielu przyczyn to właśnie wardenafil jest substancją chętnie wybieraną przez pacjentów leczących się na zaburzenia erekcji. Przede wszystkim to tabletki, które można stosować przy większości chorób, które kategorycznie będą nas dyskwalifikować z używania innych środków tego rodzaju. Po drugie w Valif znajdziemy tańszy zamiennik – to dokładnie taka sama substancja jak w innych środkach tego typu, ale jednak znacznie tańsza. To więc również spora oszczędność dla nas. Nie da się ukryć, że również z powodów finansowych pacjenci cenią sobie tego typu pastylki i chętniej z nich korzystają, aniżeli z droższych odpowiedników, które poza marką nie mają nam do zaoferowania nic więcej. Wybierając te tabletki stawiamy przede wszystkim na wysoką skuteczność substancji czynnej, ale również gwarantujemy sobie doskonały efekt przez znacznie dłuższy czas, aniżeli w przypadku wielu innych środków. Będzie to nawet 12 godzin gotowości do zabaw seksualnych.

Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image